Hattrick Sklenáře ukončuje domácí prokletí!

1999 Praha 3:0 (0:0) SK Zbraslav
Datum zápasu: 20.04.2024    Diváků: 35
Góly: 50.+ 53.+ 55. Sklenář
Sestava: Němec - Eppert, Šmied, Salašovič, Karbulka - Suchánek, Opočenský, Štefánek - Al-Shayeb (46. Sklenář), Měska (C), Kačena T.

Hattrick střídajícího Sklenáře, který stihl během pěti minut, ukončil domácí prokletí a konečně tak slavíme domácí vítězství. Po bezbrankovém poločase nastoupil do druhého dějství Sklenář, který nás v 50.minutě poslal do vedení střelou do odkryté branky po přihrávce Měsky - 1:0. Druhý gól přidal hlavou o tři minuty později - 2:0 a hattrick kompletuje během pěti minut. V důležitém zápase tak získáváme tři body a dotahujeme se bodově na našeho dnešního soupeře. Hvězda zápasu, Jakub Sklenář se svým výkonem zaslouženě dostal do sestavy kola. Sestřih zápasu zde a zde.