Díky gólu v nastavení vezeme z Uhelek bod!

06.11.2023

SK Uhelné sklady 3:3 (2:1) 1999 Praha
Datum zápasu: 11.11.2023    Diváků: 43
Góly: 11. vlastní (Makovec), 45. Ondruš, 78. Stolfa - 29.+ 54. Měska, 90+1. Štefánek
Sestava: Procházka - Eppert, Suchánek, Šmied, Karbulka - Makovec (73. Al-Shayeb), Štefánek, Opočenský, Beneš - Kačena T. (79. Endršt), Měska (C)

Domácím Uhelkám patřil úvod zápasu a už po nedorozumění naší obrany si dal vlastní gól Makovec. Nám se podařilo vyrovnat po půlhodině hry, když na konci pohledné akce byl Měska a rybičkou poslal míč do sítě - 1:1. Bohužel v poslední minutě první půle se přesně trefil z přímého kopu kanonýr "uhlířů" Ondruš - 2:1. Úvod druhé půle nám vyšel znaměnitě a závar ve vápně hostí nakonec skončil penaltou, když už překonaného brankáře zaskakoval rukou obránce domácích. Tu s velkým štěstím proměnil Měska a začínalo se od začátku - 2:2. V 78. minutě šly Uhelky opět do vedení, když vyražený balon Procházkou trefil přesně Stolfa - 3:2. My jsme se dostali do tlaku až v posledních pěti minutách a při rohu, na který šel i brankář Procházka a dokonce se dostal ke střele, ale až při následné neskutečné trefě Štefánka končí pohledný zápas spravedlivou remízou - 3:3.
Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.