FC Přední Kopanina B 4:1 (3:0) 1999 Praha
Datum zápasu: 29.04.2023    Diváků: 50
Góly: 15.+ 24. Urban, 30. Krejčí, 89. Šalanský - 70. Al-Shayeb
Sestava: Němec - Eppert, Chačaturov V. (C), Salašovič, Beneš (69. Al-Shayeb) - Opočenský, Dratva, Štefánek, Karbulka (89. Procházka) - Kačena T. (77. Tlustý), Měska

Proti výrazně posílené juniorce Přední Kopaniny jsme vůbec nezachytili začátek a po dvou brankách nejlepšího střelce přeboru Daniela Urbana a jedné ex-ligisty Krejčího už po půlhodině prohráváme vysoko 3:0. Ve druhém poločase vychytá další šanci domácích Němec a nám se pak v 70. minutě podařilo snížit střídajícím Al-Shayebem, který z prvního doteku hlavou upravuje na 3:1. V 75. minutě kope domácí Urban penaltu, ale Němec pokus chytá. Nakonec ale ještě jednou kapituluje, když v 89. minutě stanovuje konečné skóre Šalanský. Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.