1999 Praha 3:2 (2:0) FK Řeporyje
Datum zápasu: 06.04.2023    Diváků: 28
Góly: 7.+ 80. Měska, 10. Šonka - 48. Karták, 53. Linhart
Sestava: Němec - Eppert, Šmied, Salašovič, Dratva (76. Al-Shyaeb) - Opočenský, Šonka (56. Chačaturov V.), Štefánek, Karbulka - Kačena T., Měska (C)

Do zápasu jsme vkročili fantasticky a už po deseti minutách vedli 2:0, kdy se po pohledných akcích trefili Měska a Šonka. Prvně jmenovaný mohl v polovině prvního dějství rozhodnout, ale balon od Karbulky neposlal mezi tři tyče. V druhém poločase se ale karta zcela obrátila a Řeporyje stihly dát dva góly dokonce za 8 minut. Naštěstí i další tlak jsme přečkali a 10 minut před koncem padlo rozhodnutí, kdy dostal Karbulka balon za obranu na hranici ofsajdu, předložil Měskovi a ten nás opět poslal do vedení. Dlouh é nastavení naštěstí přežíváme a tak slavíme cenné vítězství v derby 3:2. Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.