1999 Praha 1:2 (0:1) SK Zbraslav
Datum zápasu: 15.10.2022    Diváků: 37
Góly: 63. Chačaturov V. - 2. Kotě, 71. Vodrážka
Sestava: Němec - Eppert, Dratva, Tlustý, Šmied (43. Kačena L., 85. Endršt) - Salašovič, Chačaturov V., Opočenský, Štefánek - Kačena T. (77. Al- Shayeb), Měska (C)

Hned v úvodu zápasu jde favorit do vedení, když se už ve 2. minutě prosadil hlavou Kotě. Naše šance Dratvy a Tomáše Kačeny zůstaly nevyužity, a tak skončil vyrovnaný poločas 0:1 pro Zbraslav. V úvodu druhého dějství přišel pro nás dvojitý trest, když byl v 55. minutě vyloučen Štefánek a navíc se proti nám kopala penalta. Tu ale ex-ligovému Kučerovi vychytal Němec a naopak jsme v oslabení uděřili my, když se po centru Měsky zapsal mezi střelce Viktor Chačaturov - 1:1. Remízový stav jsme ale neudrželi a jeden z brejků využil mladý Vodrážka, a tak prohráváme s jedním z favoritů na postup těsně 1:2.