Slavoj Vyšehrad B 1:6 (0:3) 1999 Praha
Datum zápasu: 14.08.2022    Diváků: 25
Góly: 82. Holyk - 14.+ 56. Beneš, 24.+ 88. Měska, 31.+ 50. Čmejla
Sestava: Němec - Eppert (82. Kačena L.), Čmejla (75. Endršt), Dratva, Šmied - Karbulka (82. Procházka), Salašovič, Štefánek, Opočenský, Beneš (61. Al- Shayeb) - Měska (C)

Přestože úvodní pětiminutovka patřila domácím mladíkům, brzy se projevila naše větší zkušenost a po gólech Beneše, Měsky (hlavou po centru Šmieda) a Čmejly z přímého kopu jsme šli již ve 31. minutě do pohodového třígólového vedení. To jsme z kraje druhé půle navýšili po dalších gólech Čmejly, opět z precizně kopnutého přímého kopu, a Beneše a vedli tak už 5:0. Na 6:0 mohl zvýšit a zkompletovat hattrick Beneš, ale po centru Měsky trefil jen spojnici břevna a tyče. Pak tempo hry z naší strany viditelně opadlo a soupeř osm minut před koncem dokázal snížit - 1:5. V další šanci Šemíků se po sólu jeden na jednoho vyznamenal brankář Němec. V závěru ještě stanovil konečnou podobu skóre - 6:1 opět Měska, po pěkném lobu přes šestnáctiletého brankáře Piheru, a tak si z Vyšehradu vezeme zaslouženě vysokou výhru 6:1. Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.