Sokol Nebušice 5:1 (3:0) 1999 Praha
Datum zápasu: 18.06.2022    Diváků: 77
Góly: 14. Macej, 25.+ 39. Svoboda, 63.+ 76. Iheanacho - 89. Dratva
Sestava: Procházka - Šmied, Salašovič, Chačaturov V. (C), Dratva - Eppert, Čmejla, Al-Shayeb (62. Jedlička), Štefánek, Opočenský - Kačena T. (78. Mašek)

Nebušice, kterým dnes šlo o holé přežití v I.A třidě, jsme moc nepotrápili a po slabém výkonu prohráváme zaslouženě vysoko 5:1. Už po čtrnácti minutách šly Nebušice do vedení, když Macej proměnil pokutový kop po faulu Čmejly uvnitř pokutového území - 1:0. Po dalších jedenácti minutách nezachytí naše obrana centr Nebušic a po obrovských zmatcích dostáváme druhý gól. Totální zmar přichází ve 39. minutě, kdy po dalších nepřesnostech naší obrany jdou Nebušice do tříbrankového vedení. V závěru prvního dějství máme i my dvě šance, kdy zejména ta druhá volala po gólu, kdy Eppert ideálně přihraje Štefánkovi do gólovky, ten ale nemíří přesně. Úvod druhého poločasu sice patří nám, ale kontaktní gól nepřichází.  Naopak na druhé straně zakončí pěknou akci Nebušic střídající Iheanacho - 4:0. Ten samý hráč je na konci další gólové situace a opět se nemýlí - 5:0. V závěru zahodí velkou šanci střídající Mašek po přesné přihrávce Epperta, ale nakonec se nám přeci jen podaří korigovat, kdy se po pěkně umístěné střele z dálky prosazuje Dratva - 5:1. Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.