1999 Praha 1:2 (1:2) AFK Slivenec
Datum zápasu: 28.05.2022    Diváků: 20
Góly: 37. Chačaturov V. (as. Beneš) - 12. Novák, 31. Opočenský (vl.)
Sestava: Němec - Eppert, Chačaturov V. (C) (81. Al-Shayeb), Suchánek, Beneš - Salašovič, Štefánek, Čmejla, Opočenský - Měska, Kačena T. (73. Endršt)

Proti čtvrtému Slivenci se do sestavy po zranění vrátil Štefánek, naopak zdravotní problémy nepustily na hřiště Karbulku a Šmieda a karetní trest Dratvu. Slivenci dnes chyběl jejich nejlepší střelec Adamík. Už v 7. minutě jsme mohli jít do vedení, ale faul na Měsku ve vápně zůstal neodpískán. Naopak pět minut poté už se měnilo skóre, kdy se soupeř ujímá vedení ale z jasného ofsajdu - 0:1. Ve 31. minutě soupeř zvyšuje na 2:0, kdy střelu Slivence tečuje nešťastně Opočenský. Ve 37. minutě se nám podařilo snížit, kdy centr Beneše přetaví v gól kapitán Chačaturov. Hned dvě minuty poté mohlo být vyrovnáno, ale po centru Štefánka selhá ve velké šanci Kačena. Nepřesný rozhodčí se "vyznamenává" i ve 40. minutě, kdy je brutálně faulován v přerušené hře Čmejla, ale rozhodčí dá agresorovi Hemzáčkovi jen žlutou kartu. V druhém dějství naše další šance Kačeny po centru Čmejly, hlava Beneše i Měskova dělovka zůstaly nevyužity a tak trntokrát prohráváme nezaslouženě se Slivencem 1:2. Zápis o utkání bude zde. Fotogalerie ze zápasu zde.