Nepovedený vstup do druhé půle pohřbil celý zápas!

1999 Praha 1:5 (1:1) SK Zbraslav
Datum zápasu: 09.10.2021    Diváků: 36
Góly: 43. Měska - 37.+77.+ 79.Vodrážka, 60.Dratva vl., 69. David
Sestava: Procházka - Kačena L.(46. Šmied), Čmejla, Dratva, Beneš - Štefánek (C), Salašovič (49. Endršt), Opočenský, Eppert - Měska - Kačena T. (77. Al - Shayeb)

Dnešní zápas byl o dvou naprosto odlišných poločasech. V prvním, ve kterém jsme jasně lepší, ale v koncovce se trápíme, jde soupeř krátce před poločasem de facto z pvní střely na bránu  do vedení. Nám se však povede bleskově odpovědět, když se po centru Epperta prosadí kanonýr Měska - 1:1. Po nuceném vystřídání Slašoviče hned z kraje druhého dějství bohužel chybuje v rozehrávce Beneš a musí po něm hasit Čmejla za cenu červené karty. Hned v zápětí v oslabení chybujeme podruhé, kdy už soupeř nemilosrdně trestá - 1:2. Od té doby je na hřišti už jen jedno družstvo a my nakonec v rychlém sledu dostáváme další tři góly a prohráváme vysoko 1:5. Fotogalerie ze zápasu zde. Zápis o utákní zde.