SK Modřany 2:2 (0:1) 1999 Praha
Datum zápasu: 18.09.2021    Diváků: 40
Góly: 69. Martinák, 72. Hoskovec - 27. Vejražka, 50. Suchánek
Sestava: Lišaník - Eppert, Salašovič, Dratva, Šmied - Čmejla - Suchánek, Štefánek (C), Tlustý (81. Kačena T.), Beneš (87. Endršt) - Vejražka

Dvougólové vedení, do kterého jsme se dostali na začátku druhého poločasu jsme nakonec neudrželi a nakonec z Modřan vezeme bod za remízu 2:2. V prvním poločase moc šancí nebylo, ale do vedení nás nakonec poslal střelou z dvaceti metrů Vejražka. Z kraje druhého dějství využil zmatku v obraně aktivní Suchánek a navýšil naše vedení na 2:0. Mohlo to být už i 3:0, ale dalekonosná střela Dratvy a zejména šance Beneše, který navíc měl přihrát zcela volnému Suchánkovi vyloženě volala po gólu. Bohužel pak platilo klasické nedáš, dostaneš a soupeř z protiútoku snižuje na 1:2. Necelé tři minuté poté už je vyrovnáno, kdy po opakovaném rohu hlavou vyrovnává domácí Hoskovec. V 75. minutě máme pěknou šanci, ale střela Štefánka orazítkuje břevno. Minutu poté ale dostává střelec naší úvodní branky Vejražka zaslouženou druhou žlutou a v oslabení mají Modřany obrovskou šanci a to v 83.minutě, ale střelu zablokuje naše obrana a tak si vezeme z Modřan jen bod za remízu 2:2.  Zápis o utkání zde. Fotogalerie zde.