V Kunraticích jsme přestřelku zvládli!

27.05.2021

Slovan Kunratice 3:5 (2:2) 1999 Praha
Datum zápasu: 30.05.2021    Diváků: 42
Góly: 6.+ 33.+ 72. soupeř - 11.+ 77. Štefánek, 38. Eppert, 67. Suchánek, 79. Tomek
Sestava: Němec (46. Procházka) - Beneš (71. Vejražka), Čmejla, Dratva, Šmied (73. Chačaturov V.) - Eppert, Salašovič, Chačaturov V. (C) (46. Jedlička), Štefánek, - Vejražka (62 Tomek), Suchánek (67. Semotán)

Přípravný zápas proti účastníkovi druhé skupiny I.A třídy jsme zvládli velmi dobře a hlavně v závěru duelu jsme předváděli oku lahodící fotbal a zaslouženě nakonec vyhráli v osmigólové přestřelce 5:3. Soupeř šel sice dvakrát do vedení, ale nám se v obou případech do pěti minut podařilo krásnými brankami Štefánka a Epperta vyrovnat. V druhém poločase efektně potrestal chybu brankáře domácíh Suchánek, ale Kunraticím se po dalších pěti minutách podařilo vyrovnat. Rozhodnutí tak padlo v 77. minutě, kdy se z přímého kopu trefil Štefánek a do dvougólového vedení nás poslal po přihrávce aktivního Štefánka střídající Tomek. Fotogalerie ze zápasu zde.