FK Řeporyje 0:3 (0:1) 1999 Praha
Datum zápasu: 29.09.2020    Diváků: 49
Góly: 29. Štefánek, 66.+ 70. Vejražka
Sestava: Němec - Kačena L., Chačaturov V. (C), Dratva, Šmied - Eppert, Čmejla (75. Salašovič), Štefánek, Opočenský (71. Blažek O.) - Kačena T. (65. Vejražka, 74. Tomek), Suchánek (74. Endršt)

V dohrávce s Řeporyjemi, která se nakonec hrála na "našem" Moterletu, jsme se prezentovali velice slušným výkonem, soupeři nepomohl v sestavě ani ex-reprezentant Martin Fenin, a tak jsme nakonec zvítězili přesvědčivě 3:0. Do vedení jsme šli po necelé půlhodince, kdy krásné brance Štefánka asistoval Tomáš Kačena. Další dvě branky do sítě Řeporyjí padly až ve druhém poločase. Nejprve se trefil po asistenci Suchánka střídající Vejražka, který krátce předtím vystřídal Kačenu. Ten samý hráč dal už čtyři minuty poté i svou druhou branku, kdy mu tentokrát přihrával aktivní Eppert. Po devíti munutách však musel pro zranění opět vystřídat a další branka už nepadla a tak si připisujeme další tři body do tabulky a posouváme se na průběžné čtvrté místo tabulky. 99 Praha, 99 praha! Zápis o utkání zde.