Olympia Radotín 1:3 (0:2) 1999 Praha
Datum zápasu: 09.09.2020    Diváků: 23
Góly: 60. Klabík - 11. Eppert, 45.+ 52. Měska
Sestava: Procházka - Eppert, Kačena L. (C), Čmejla, Dratva - Beneš (35. Blažek), Štefánek, Opočenský - Měska - Kačena T. (71. Mašek), Vejražka

Po solidním výkonu v poháru porážíme přeborový Radotín 3:1 a v dalším kole, které je na programu až na jaře, se utkáme s týmem FC Partisan Prague z I. B třídy, který senzačně vyřadil přeborový Újezd nad Lesy. Už v 11. minutě jsme šli do vedení, kdy nás nádhernou střelou poslal do vedení Eppert. I nadále jsme byli lepším týmem, ale další vyloženou šanci jsme si dlouho nevypracovali. Z ojedinělého brejku měla Olympie, které chyběla řada opor, obrovskou šanci, ale sólový nájezd forvard soupeře zakončil těsně vedle tyče. Podobnou šanci jsme měli i my, ale i Tomáš Kačena tváří v tvář brankáři Bártlovi mířil těsně vedle. Až v poslední minutě se po pěkné akci prosazuje pohárový střelec Měska a jdeme do dvoubrankového vedení. V úvodu druhého dějství opět Měska zakončuje a o osudu utkání je prakticky rozhodnuto - 3:0 pro 99 Praha. Osm minut poté však chybujeme v rozehrávce a Klabík z dvaceti metrů trefuje odkrytou bránu - 1:3. Domácí na chvíli ožijí a vypracují se ještě další šance, ale bez gólového efektu. V poslední čtvrthodince jsme opět my častěji u balonu, ale i šance Vejražky zůstává nevyužita, a tak si z Radotína odvážíme zasloužený postup do jarní fáze poháru. Zápis o utkání zde. Fotogalerie zde.

Do 2. kola Teskahor poháru Prahy nastoupilo 11 týmů z Pražská teplárenská přeboru. Do dalšího kola se jich probojovalo jen pět: Dukla JM, Královice, Kolovraty, Přední Kopanina a na penalty i Podolí. Hned sedm přeborových mužstev soutěž opouští: Uhelné sklady, Zličín, Hostivař, Újezd nad Lesy, Radotín, Třeboradice a Újezd Praha 4. Ten do zápasu s Mezinárodním svazem mládeže ani nenastoupil a prohrál kontumačně.