FK Řeporyje 1:2 (1:2) 1999 Praha
Datum zápasu: 26.08.2020    Diváků: 45
Góly: 14. Václavíček - 35.+ 44. Měska
Sestava: Němec - Eppert, Čmejla, Chačaturov V. (C) (2. Kačena L.), Beneš (31. Vejražka) - Štefánek, Dratva, Opočenský, Tomek (73. Semotán) - Měska (46. Endršt) - Suchánek (85. Mašek)

Do zápasu s Řeporyjemi jsme podobně jako soupeř vstoupili v silné sestavě, domácím ještě chyběl enfant terrible českého fotbalu, uznávaný influencer a odborník snad úplně na všechno, Martin Fenin, přesto se za větrného počasí neservíroval bůhví jaký fotbal. Už v první minutě si natáhl sval kapitán Chačaturov, kterého v obraně nahradil Lukáš Kačena. Už po čtvrthodince šli z celkem nevinné akce černo-bílí, nebo spíš hnědo-bílí do vedení, kdy se po zmatku v naší obraně gólově prosadil Václavíček - 1:0. Krátce poté si obnovil zranění Beneš a i on musel vystřídat. Nám se ale ještě do poločasu povedly dvě pěkné akce, kdy nejprve Měska po zpětné přihrávce Vejražky  přesně k tyči vyrovnal a ten samý hráč minutu před změnou stran se štěstím zavěsil i podruhé po vysunutí Epperta a otočil vývoj - 1:2. I náš střelec nakonec pro zranění musel odstoupit a do druhého poločasu už nezasáhl. V druhém dějství už šancí příliš nebylo, tu největší měl v úplném závěru Vejražka, když šel sám na bránu, bohužel trefil jen gólmana a také Mašek po parádním centru dobře hrajícího Opočenského, ale ideální míč na hlavu chtěl zakončovat na vysokou nohu. A tak se v dalším kole poháru utkáme s přeborovým Radotínem ve středu 9. září (o pořadatelství se ještě rozhodne). 99 Praha!! Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.