Aritma Praha "B" 2:2 (2:1) 1999 Praha
Datum zápasu: 15.02.2020    Diváků:
Góly: Kočiško, Graham - Měska 2x
Sestava: Lišaník - Tomek, Chačaturov V. (46. Endršt), Dratva, Šmied - Semotán (75. Maršálek, 82. Semotán), Salašovič, Štefánek, Eppert - Blažek O. - Měska

Na zimním turnaji Weber Cup jsme se po absolvování základní skupiny přesunuli do skupiny o konečné 7.-12. místo. V úvodním zápase nadstavby jsme se utkali s domácí rezervou Aritmy, se kterou jsme šli do vedení, kdy se prosadil Měska. Ovšem soupeř ještě do poločasu stihl dvěma góly průběh otočit. V polovině druhého dějství se nám podařilo vyrovnat, kdy Lišaník vychytal sólový nájezd, rychle rozehrál na Šmieda, který dlouhým balonem našel Měsku a ten povedeným lobem překonal brankáře Aritmy a stanovil tak konečné skóre 2:2. V sestavě se objevila i další možmá posila z Motorletu, Lukáš Maršálek, který však kvůli krvavému zranění odehrál jen 6 minut...