1999 Praha 1:5 (0:2) Loko Vltavín "B"
Datum zápasu: 24.08.2019    Diváků: 30
Góly: 58. Sokolov - 12. Lada, 22.+ 68.+ 81. Viera Costa, 84. Zavřel
Sestava: Procházka - Eppert, Kačena L., Chačaturov V. (C) (70. Tomek), Jedlička - Huz (56. Sokolov), Semotán (56. Opočenský), Štefánek, Tlustý, Beneš (37. Burda) - Vejražka

Zápas proti mladíkům z Lokády byl těžkou písemkou, navíc když chyběl Suchánek se Šmiedem a Semotán nastoupil po týdnu, kde spíše objímal záchodovou mísu než aby kvalitně potrénoval. První poločas byl z naší strany špatný a soupeř do poločasu zaslouženě vedl 2:0. Csaplárova past málem sklapla, náhradníci Opočenský se Sokolovem oživili hru a jednu z chyb soupeře využil druhý jmenovaný. Za chvíli měl šanci Tlustý, hlavičku mu bravurně brankář soupeře vyrazil, ale jen k jeho nohám, kdy mu dorážka sjela a netrefil odkrytou branku. Místo vyrovnání na 2:2 ukázala fotbalova Štěstěna odvrácenou tvář, soupeř z protiútoku svoji šanci využil a navíc se zranil kapitán Chačaturov. Do konce utkání soupeř ještě přidal dvě branky, s ohledem na hru ve 2. půli byl výsledek až příliš krutý. Zápis o utkání  zde.