1999 Praha 2:0 (2:0) FK Zlíchov 1914
Datum zápasu: 11.05.2019    Diváků: 20
Góly: 14. Beneš, 27. Chačaturov V. (pen.)
Sestava: Procházka (46. Lišaník) - Kačena L., Chačaturov V. (C), Endršt (46. Semotán), Šmied - Eppert, Tlustý, Štefánek (83. Tomek), Beneš - Dratva (89. Kačena T.) - Suchánek

Další ze série domácích osudových zápasů tzv. o všechno (po Bráníku a Lipencích) a opět vítězně. Do zápasu jsme šli s osvědčenou taktikou a ta přinášela ovoce. Už kolem 5. minuty se dostal do velké šance po kombinaci se Suchánkem Eppert, avšak jeho levonohý pokus vykopnul hostující gólman a poté jasnou dorážku Suchánka vyrazil. Aktivní Eppert se dostal do šance i o několik minut později po krásném křižném míči Chačaturova, ale brankář ho znovu vychytal. Hýřili jsme aktivitou a zaslouženě se dostali do vedení ve 14. minutě - to když si na průnikový míč Dratvy naběhnul na pravé straně Suchánek, jeho střela sice směřovala vedle, ale to vůbec nevadilo Benešovi. Ten situaci dohrál a doklepl do prázdné branky důležitý vedoucí gól - 1:0. Druhý gól přišel po jednom z našich rohů, když odražený míč trefil Dratva do ruky zlíchovského hráče a Chačaturov se ze značky pokutového kopu nemýlil - 2:0. Nutno dodat, že penaltu jsme měli kopat již za faul na Beneše. Obrovskou šanci ještě do konce půle spálil znovu Suchánek po přihrávce Epperta, když tváří v tvář gólmanovi selhal. Naštěstí poločasové pravidlo 2:0 je nejhorší výsledek, se nepotvrdilo. Hosté byli sice ve druhé půli lepším týmem, ale kromě dvou vážnějších situací si nic zásadního nevytvořili a to i díky naší slušné obranné činnosti. V megadůléžitém zápase jsme tak zvítězili, brankáři si připsali nulu, poprvé v sezóně se odrážíme ze dna tabulky a vzhlížíme k dalším zápasům. Čeká nás tak hodně zajímavý závěr sezóny, na který jsme však připraveni! 99 Praha!! Zápis o utkání zde.