SK Libuš 838 7:0 (2:0) 1999 Praha
Datum zápasu: 16.06.2018    Diváků: 60
Góly: 2. Hartl, 43.+ 59.+ 62. Ivančo, 66. Nekola, 81. + 84. Šupina
Sestava: Procházka - Beneš, Chačaturov V. (C), Houška, Burda - Semotán , Straka, Gregor, Roubíček, Nezbeda - Mašek

Bez řady opor a bez možnosti střídání jsme dnes prostě neměli nárok. Již na začátku druhé minuty šel soupeř do vedení po zmatku v naší obraně. Z velkého tlaku ale Libuš vytěžila do půle už jen jeden gól, kdy se krátce před změnou stran prosadil nejlepší hráč domácích Ivančo.. První desetiminutovka druhého dějství patřila nám, ale z naší nejhezčí akce napálil Beneš jen břevno. Poté jsme zcela odpadli a s chutí hrající soupeř přidal v rychlém sledu další tří góly a Ivančo zkompletoval hattrick. Patnáct minut před koncem navíc odstoupil pro zranění Semotán a výsledkem byly další dva góly v naší síti, a tak odjíždíme z Libuše s ostudným debaklem 0:7. Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde. V posledním kole se také rozhodlo o jediném sestupujícím. Černého Petra si nakonec vytáhly Cholupice, které mají v konečné tabulce stejný počet bodů jako Zlíchov, vyrovnané i vzájemné zápasy, ale horší celkové skóre.