1999 Praha 2:1 (2:1) Sokol Cholupice
Datum zápasu: 08.10.2017    Diváků: 14
Góly: 12. Gregor, 28. Beneš - 24. Grozdanič
Sestava: Lišaník - Beneš, Endršt, Houška, Šmied - Tlustý - Roubíček, Semotán (65. Burda), Chačaturov V. (C), Gregor (86. Kačena L.) - Pánek (82. Zavacký)

I náš další domácí zápas jsme zvládli a ex-přeborové Cholupice porazili zaslouženě 2:1. Úvodní gól dal již ve 12. minutě Gregor, když využil přihrávku Pánka. Soupeři se podařilo vyrovnat, ale hned čtyři minuty po obdrženém gólu se po centru Pánka hlavou přes celé vápno prosazuje Beneš. Do půle už žádný gól nepadl. V druhém dějství jsme byli stále lepším týmem, ale naše dvě největší šance Pánka a kapitána Chačaturova zastavily fauly brankáře Cholupic, resp. stopera, které vyhodnotil rozhodčí jen na žlutou kartu. V obou případech ale klidně mohl vytáhnout červený kartonek. Nevadí, hlavní jsou body a ty dnes opět zůstaly na Děkance a po sedmi kolech jich máme už třináct! 99 Praha, 99 Praha! Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.