Třígólové vedení jsme po totálním kolapsu zcela ztratili!

14.03.2024

1999 Praha 4:6 (4:1) FK Řeporyje
Datum zápasu: 16.03.2024    Diváků: 42
Góly: 25. Karbulka, 28.+ 36. Měska (druhá z pen.), 31.Hložek - 2. Karták, 46. Kaprhál, 59. Pánek I. (pen.), 61. + 80. Rusyn, 90+1. Linhart
Sestava: Němec - Eppert, Chačaturov. V., Šmied, Karbulka - Beneš, Štefánek, Sklenář - Měska (C), Kačena T. (83. Endršt), Hložek (66. Salašovič)

Vstup do zápasu měli lepší černo-bílí hosté a ze třetí šance šli zaslouženě už ve druhé minutě do vedení. My jsme nesložili zbraně a nejprve střelou zpoza vápna vyrovnal Karbulka - 1:1. O tři minuty později po hraniční ofsajdové situaci přehazuje golmana hostí Měska - 2:1. A o další tři minuty už je to 3:1, kdy se premiérově zapisuje mezi střelce Hložek. O dalších pět minut po faulu na Hložka proměňuje nařízenou penaltu Měska - 4:1 a vypadalo to, že druhý poločas se dohraje jen z povinnosti. Co se však dělo po změně stran, je těžko k uvěření. Po bleskovém snížení na začátku druhého dějství na 4:2 pak v 58. minutě zbytečně fauluje Eppert uvnitř vápna a z nařízené penalty korigují Řeporyje už na 4:3. Chvíli poté ale přijdou dvě dalekonosné střely Rusyna, které končí v naší brance a hosté senzačně otáčejí - 4:5. V závěru ještě přidají poslední hřebíček do rakve a konečné skore zní 4:6. Zápis o utkání zde. Fotogalerie ze zápasu zde.